Apartmán Zapart Rokytnice

Apartmán pro 2-4 osoby umístěný v moderním komplexu na Horním náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Nabízíme Vám ubytování v komfortně zařízených čtyřlůžkových apartmánech s možností přistýlky. Nachází se v jednom z největších lyžařských a rekreačních krkonošských center - v Rokytnici nad Jizerou. Je zde mj. cca 27 lyžařských vleků různé kategorie a mnoho zajímavých turistických tras pro výlety v zimě i v létě.

Přímo na místě jsou obchody s potravinami, sportovním zbožím, dále pak restaurace, půjčovny sportovních potřeb, fitness, pošta, směnárny apod.

Vybavení apartmánu:

Čtyřlůžková obývací ložnice s kuchyňským koutem, příslušenstvím, předsíní, samostatným WC, koupelnou s vanou. Celkem cca 31 m2.

V obývací části je barevná televize se satelitním příjmem, rádiobudík a jídelní stůl barového typu. Vybavení kuchyňky zahrnuje mj. vestavěný dvouvařič s odsávačem par, chladničku, kávovar, toaster, nádobí, příbory apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni!

Reference

We would like to thank You for a very good service during our ski holiday last week.. We had a speldid trip, we found the appartment and the area just pefeckt.

The skirent was ready, the skischool was good and service were excelent.

We have had a very good experience with You, and if we ever are going skiing again, we will be those you to help us. If any of our friends or family are thinking of going to ski we will defenetly recommend you.

Thank you, Mr. Petersen Denmark

Hallo,

at the end our kids could ski very well, so we were very sattisfied about them. We had a very good time in Rokytnice, and had a pleasant stay in your appartment.

maybe till next year. Frank & family